Externe voorraad: 4
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 4 |
| Lengte: | 390 cm |
| Breedte: | 156 cm |
| Hoogte: | 102 cm |
| Gewicht: | 633 gr |
| Volume: | 6205 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1400 |
| CO2e-footprint: | 5943 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | TN-241 |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |