Externe voorraad: 21
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 21 |
| Lengte: | 389 cm |
| Breedte: | 107 cm |
| Hoogte: | 152 cm |
| Gewicht: | 610 gr |
| Volume: | 6326 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1000 |
| CO2e-footprint: | 4983 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | TN-243 |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |