Externe voorraad: 45
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 45 |
| Lengte: | 392 cm |
| Breedte: | 157 cm |
| Hoogte: | 106 cm |
| Gewicht: | 580 gr |
| Volume: | 6523 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1000 |
| CO2e-footprint: | 4983 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | TN-243 |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |