Externe voorraad: 10
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 10 |
| Lengte: | 392 cm |
| Breedte: | 106 cm |
| Hoogte: | 152 cm |
| Gewicht: | 630 gr |
| Volume: | 6315 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 2200 |
| CO2e-footprint: | 5271 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | TN-245 |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |