Externe voorraad: 28
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 28 |
| Lengte: | 381 cm |
| Breedte: | 105 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Gewicht: | 653 gr |
| Volume: | 6000 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 3000 |
| CO2e-footprint: | 5147 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | TN-247 |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |