Externe voorraad: 25
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 25 |
| Lengte: | 381 cm |
| Breedte: | 158 cm |
| Hoogte: | 102 cm |
| Gewicht: | 640 gr |
| Volume: | 6140 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 2300 |
| CO2e-footprint: | 5147 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | TN-247 |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |