Alternatieve producten
Externe voorraad: 3
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 3 |
| Lengte: | 347 cm |
| Breedte: | 171 cm |
| Hoogte: | 129 cm |
| Gewicht: | 769 gr |
| Volume: | 7654 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 6000 |
| CO2e-footprint: | 7223 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | TN-328 |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |