Gerelateerde producten
Externe voorraad: 1
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 1 |
| Lengte: | 380 cm |
| Breedte: | 214 cm |
| Hoogte: | 190 cm |
| Gewicht: | 1352 gr |
| Volume: | 15450 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 7500 |
| CO2e-footprint: | 12362 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | TN-4100 |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |