Gerelateerde producten
Externe voorraad: 0
Bel of mail
Verwacht: 15-5-2026
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 331 cm |
| Breedte: | 131 cm |
| Hoogte: | 100 cm |
| Gewicht: | 700 gr |
| Volume: | 4336 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 3000 |
| CO2e-footprint: | 6790 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | TN-247BK |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |