Gerelateerde producten
Externe voorraad: 7
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 7 |
| Lengte: | 329 cm |
| Breedte: | 130 cm |
| Hoogte: | 100 cm |
| Gewicht: | 680 gr |
| Volume: | 4277 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 2300 |
| CO2e-footprint: | 6596 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | TN-247C |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |