Gerelateerde producten
Externe voorraad: 34
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 34 |
| Lengte: | 343 cm |
| Breedte: | 157 cm |
| Hoogte: | 108 cm |
| Gewicht: | 640 gr |
| Volume: | 5815 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 2200 |
| CO2e-footprint: | 6208 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Garantie: | 36 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | TN-245 |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |