Gerelateerde producten
Externe voorraad: 25
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 25 |
| Lengte: | 341 cm |
| Breedte: | 112 cm |
| Hoogte: | 154 cm |
| Gewicht: | 650 gr |
| Volume: | 5881 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 3000 |
| CO2e-footprint: | 6422 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 36 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |