Externe voorraad: 7
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 7 |
| Lengte: | 379 cm |
| Breedte: | 128 cm |
| Hoogte: | 284 cm |
| Gewicht: | 1800 gr |
| Volume: | 13777 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 20000 |
| CO2e-footprint: | 16036 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | 041H |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |