Externe voorraad: 11
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 11 |
| Lengte: | 373 cm |
| Breedte: | 118 cm |
| Hoogte: | 128 cm |
| Gewicht: | 769 gr |
| Volume: | 5633 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1000 |
| CO2e-footprint: | 7031 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Model naam: | 79A |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |