Externe voorraad: 11
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 11 |
| Lengte: | 367 cm |
| Breedte: | 207 cm |
| Hoogte: | 113 cm |
| Gewicht: | 1569 gr |
| Volume: | 8584 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 2800 |
| CO2e-footprint: | 13978 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Model naam: | 201X |
| Percentage recycled: | 2 % |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |