Externe voorraad: 38
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 38 |
| Lengte: | 368 cm |
| Breedte: | 97 cm |
| Hoogte: | 114 cm |
| Gewicht: | 756 gr |
| Volume: | 4069 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 2300 |
| CO2e-footprint: | 6726 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Model naam: | 201X |
| Percentage recycled: | 2 % |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |