Externe voorraad: 0
Bel of mail
Verwacht: 22-4-2026
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 366 cm |
| Breedte: | 109 cm |
| Hoogte: | 230 cm |
| Gewicht: | 1330 gr |
| Volume: | 9175 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 9500 |
| CO2e-footprint: | 12027 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Model naam: | 149X |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |