Gerelateerde producten
Externe voorraad: 8
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 8 |
| Lengte: | 343 cm |
| Breedte: | 156 cm |
| Hoogte: | 110 cm |
| Gewicht: | 640 gr |
| Volume: | 5885 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 2800 |
| CO2e-footprint: | 7857 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Nordic Swan |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | CF400X |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |