Externe voorraad: 12
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 12 |
| Lengte: | 329 cm |
| Breedte: | 132 cm |
| Hoogte: | 100 cm |
| Gewicht: | 780 gr |
| Volume: | 4342 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 2300 |
| CO2e-footprint: | 7566 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Garantie: | 24 maand |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Nordic Swan |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | CF402X |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |