Gerelateerde producten
Externe voorraad: 11
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 11 |
| Lengte: | 344 cm |
| Breedte: | 156 cm |
| Hoogte: | 114 cm |
| Gewicht: | 770 gr |
| Volume: | 6117 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1000 |
| CO2e-footprint: | 7469 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 36 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Nordic Swan |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |