Externe voorraad: 0
Bel of mail
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 344 cm |
| Breedte: | 113 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Gewicht: | 835 gr |
| Volume: | 6102 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 2000 |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 36 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Nordic Swan |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | 79A |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |