Gerelateerde producten
Externe voorraad: 14
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 14 |
| Lengte: | 342 cm |
| Breedte: | 110 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Gewicht: | 780 gr |
| Volume: | 5643 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 2300 |
| CO2e-footprint: | 7498 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Garantie: | 36 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | Nordic Swan |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | 201X |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |