Gerelateerde producten
Externe voorraad: 0
Bel of mail
Verwacht: 1-6-2026
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 0 |
| Lengte: | 340 cm |
| Breedte: | 113 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Gewicht: | 950 gr |
| Volume: | 5993 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 2900 |
| Commerciële kleurnaam: | Zwartr |
| Garantie: | 36 maand |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Met Milieukeurmerk: | Ja |
| Milieukeurmerk: | NF-environnement |
| Milieuverklaring: | Refurbished |
| Model naam: | 149A |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |