Gerelateerde producten
Externe voorraad: 16
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 16 |
| Lengte: | 541 cm |
| Breedte: | 81 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Gewicht: | 840 gr |
| Volume: | 3067 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 24000 |
| CO2e-footprint: | 7483 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 12 maand |
| Model naam: | MX-61 |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |