Externe voorraad: 1
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Geschikt voor de volgende printer(s)
Specificaties
| Voorraad: | 1 |
| Lengte: | 338 cm |
| Breedte: | 170 cm |
| Hoogte: | 90 cm |
| Gewicht: | 690 gr |
| Volume: | 5171 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1500 |
| CO2e-footprint: | 6309 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 12 maand |
| Model naam: | 106R02775 |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |