Gerelateerde producten
Externe voorraad: 4
Levertijd: 1-3 werkdagen
Specificaties
| Voorraad: | 4 |
| Lengte: | 401 cm |
| Breedte: | 128 cm |
| Hoogte: | 126 cm |
| Gewicht: | 890 gr |
| Volume: | 6467 cm³ |
| Aantal afdrukken: | 1500 |
| CO2e-footprint: | 8046 g |
| Commerciële kleurnaam: | Geel |
| Garantie: | 12 maand |
| Soort Verbruiksartikel: | Tonercartridge |
| Veiligheidkeurmerk: | CE-markering |