Alternatieve producten
Externe voorraad: 935
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 935 |
| Lengte: | 211 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Hoogte: | 5 cm |
| Gewicht: | 31 gr |
| Volume: | 196 cm³ |
| Brandvertragend: | Neen |
| CO2e-footprint: | 3 g |
| Commerciële afmetingen: | 150x200mmx150d cm |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Soort verlichting: | Lampion |