Externe voorraad: 165
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 165 |
| Lengte: | 236 cm |
| Breedte: | 95 cm |
| Hoogte: | 21 cm |
| Gewicht: | 37 gr |
| Volume: | 470 cm³ |
| Aantal stuks: | 24 St. |
| CO2e-footprint: | 4 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Inclusief houder: | Ja |
| Soort Kaars: | Verjaardagskaars |