Gerelateerde producten
Externe voorraad: 136
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 136 |
| Lengte: | 252 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Hoogte: | 78 cm |
| Gewicht: | 726 gr |
| Volume: | 3616 cm³ |
| CO2e-footprint: | 33519 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Toebehoren voor Post / Verpakking: | Plakbandhouder verpakkingstape |