Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 852
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 852 |
| Lengte: | 324 cm |
| Breedte: | 171 cm |
| Hoogte: | 51 cm |
| Gewicht: | 987 gr |
| Volume: | 2825 cm³ |
| CO2e-footprint: | 45015 g |
| Commerciële afmetingen: | 50mmx60m |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Geluidloos: | Neen |
| Huismerk artikel: | Ja |
| Inclusief plakbandhouder: | Neen |
| Kleefkracht: | Strong |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Rol: Breedte: | 50 mm |
| Rol: Lengte: | 60 m |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Soort Tape (DHZ): | Verpakkingstape |