Gerelateerde producten
Externe voorraad: 134
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 134 |
| Lengte: | 321 cm |
| Breedte: | 204 cm |
| Hoogte: | 56 cm |
| Gewicht: | 1002 gr |
| Volume: | 3667 cm³ |
| CO2e-footprint: | 67876 g |
| Commerciële kleurnaam: | Bruin |
| Dikte: | 45 µm |
| Eenvoudig Afrolbaar: | Neen |
| Gebruikstoepassing: | Lichte dozen |
| Geluidloos: | Neen |
| Geschikt voor: | Handmatig |
| Inclusief plakbandhouder: | Neen |
| Kleefkracht: | Standaard |
| Rol: Breedte: | 50 mm |
| Rol: Lengte: | 66 m |
| Soort lijm: | Hotmelt |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Soort Tape (DHZ): | Verpakkingstape |