Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 474
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 474 |
| Lengte: | 102 cm |
| Breedte: | 101 cm |
| Hoogte: | 49 cm |
| Gewicht: | 163 gr |
| Volume: | 504 cm³ |
| CO2e-footprint: | 11042 g |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Dikte: | 46 µm |
| Eenvoudig Afrolbaar: | Ja |
| Gebruikstoepassing: | Lichte dozen |
| Geschikt voor: | Handmatig |
| Inclusief plakbandhouder: | Neen |
| Kleefkracht: | Strong |
| Model naam: | 4089 |
| Rol: Breedte: | 50 mm |
| Rol: Lengte: | 66 m |
| Soort lijm: | Natuurrubber |
| Soort Materiaal: | Polypropyleen (PP) |
| Soort Tape (DHZ): | Verpakkingstape |