Gerelateerde producten
Externe voorraad: 552
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 552 |
| Lengte: | 108 cm |
| Breedte: | 105 cm |
| Hoogte: | 53 cm |
| Gewicht: | 228 gr |
| Volume: | 601 cm³ |
| CO2e-footprint: | 15445 g |
| Commerciële kleurnaam: | Bruin |
| Dikte: | 49 µm |
| Eenvoudig Afrolbaar: | Neen |
| Gebruikstoepassing: | Middelzware dozen |
| Geluidloos: | Ja |
| Geschikt voor: | Handmatig |
| Inclusief plakbandhouder: | Neen |
| Kleefkracht: | Extra strong |
| Model naam: | 57173 |
| Rol: Breedte: | 50 mm |
| Rol: Lengte: | 66 m |
| Soort lijm: | Natuurrubber |
| Soort Materiaal: | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Soort Tape (DHZ): | Verpakkingstape |