Gerelateerde producten
Externe voorraad: 55
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 55 |
| Lengte: | 246 cm |
| Breedte: | 169 cm |
| Hoogte: | 69 cm |
| Gewicht: | 778 gr |
| Volume: | 2868 cm³ |
| CO2e-footprint: | 35920 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Eenvoudig Afrolbaar: | Ja |
| Gebruikstoepassing: | Zware dozen |
| Geluidloos: | Ja |
| Geschikt voor: | Handmatig |
| Inclusief plakbandhouder: | Ja |
| Kleefkracht: | Extra strong |
| Model naam: | 57108 |
| Rol: Breedte: | 50 mm |
| Rol: Lengte: | 66 m |
| Soort lijm: | Natuurrubber |
| Soort Materiaal: | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Soort Tape (DHZ): | Verpakkingstape |