Gerelateerde producten
Externe voorraad: 101
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 101 |
| Lengte: | 219 cm |
| Breedte: | 313 cm |
| Hoogte: | 22 cm |
| Gewicht: | 120 gr |
| Volume: | 1508 cm³ |
| CO2e-footprint: | 525 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Soort Materiaal: | Vilt |