Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 80
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 80 |
| Lengte: | 140 cm |
| Breedte: | 19 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht: | 16 gr |
| Volume: | 47 cm³ |
| CO2e-footprint: | 111 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 10 |
| Model naam: | 380 |
| Navulbaar: | Ja |
| Schrijfbreedte: | 1.5-3 |
| Schrijfkleur: | Blauw |
| Soort Stift: | Viltstift |