Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 130
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 130 |
| Lengte: | 136 cm |
| Breedte: | 21 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht: | 18 gr |
| Volume: | 51 cm³ |
| CO2e-footprint: | 111 g |
| Commerciële kleurnaam: | Groen |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 10 |
| Model naam: | 380 |
| Schrijfbreedte: | 1.5-3 |
| Schrijfkleur: | Groen |
| Soort Stift: | Viltstift |