Alternatieve producten
Externe voorraad: 20
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 20 |
| Lengte: | 146 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht: | 13 gr |
| Volume: | 22 cm³ |
| CO2e-footprint: | 80 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 10 |
| Model naam: | 8014 |
| Schrijfbreedte: | 1.0 |
| Schrijfkleur: | Zwart |
| Soort Stift: | Viltstift |