Alternatieve producten
Externe voorraad: 80
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 80 |
| Lengte: | 147 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 15 cm |
| Gewicht: | 11 gr |
| Volume: | 30 cm³ |
| CO2e-footprint: | 68 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 10 |
| Model naam: | 801 |
| Schrijfbreedte: | 0.75 |
| Schrijfkleur: | Zwart |
| Soort Stift: | Viltstift |