Externe voorraad: 430
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 430 |
| Lengte: | 139 cm |
| Breedte: | 21 cm |
| Hoogte: | 18 cm |
| Gewicht: | 14 gr |
| Volume: | 52 cm³ |
| CO2e-footprint: | 87 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 10 |
| Model naam: | 8030 |
| Schrijfbreedte: | 1.5-3 |
| Schrijfkleur: | Rood |
| Soort Stift: | Viltstift |