Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 40
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 40 |
| Lengte: | 133 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 11 cm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Volume: | 13 cm³ |
| Accentkleur: | Zwart |
| Beoogde Ondergrond: | Papier |
| CO2e-footprint: | 182 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zilver |
| Inhoud verpakking: | 1 |
| Met Clip: | Neen |
| Met Milieukeurmerk: | Neen |
| Model naam: | MFP10 rond |
| Navulbaar: | Neen |
| Schrijfbreedte: | 0.7 |
| Schrijfkleur: | Zilver |
| Soort Inkt: | Pigmentinkt |
| Soort Stift: | Viltstift |