Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 354
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 354 |
| Lengte: | 147 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 9 cm |
| Gewicht: | 8 gr |
| Volume: | 18 cm³ |
| CO2e-footprint: | 49 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 1 |
| Model naam: | OHpen 842 |
| Schrijfbreedte: | 0.7 |
| Schrijfkleur: | Rood |
| Soort Stift: | Viltstift |