Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 159
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 159 |
| Lengte: | 152 cm |
| Breedte: | 80 cm |
| Hoogte: | 28 cm |
| Gewicht: | 116 gr |
| Volume: | 340 cm³ |
| CO2e-footprint: | 699 g |
| Commerciële kleurnaam: | Assorti |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 4 |
| Model naam: | Staedtler 356 voor |
| Schrijfbreedte: | 2.0 |
| Schrijfkleur: | Assorti |
| Soort Stift: | Viltstift |