Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 1015
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 1015 |
| Lengte: | 138 cm |
| Breedte: | 14 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht: | 8 gr |
| Volume: | 19 cm³ |
| CO2e-footprint: | 49 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 1 |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Model naam: | Lumocolor 313 |
| Schrijfbreedte: | 0.4 |
| Schrijfkleur: | Zwart |
| Soort Stift: | Permanent marker |