Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 130
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 130 |
| Lengte: | 24 cm |
| Breedte: | 101 cm |
| Hoogte: | 10 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Volume: | 24 cm³ |
| CO2e-footprint: | 49 g |
| Commerciële kleurnaam: | Blauw |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 1 |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Model naam: | Lumocolor 318 |
| Schrijfbreedte: | 0.6 |
| Schrijfkleur: | Blauw |
| Soort Stift: | Permanent marker |