Gerelateerde producten
Externe voorraad: 990
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 990 |
| Lengte: | 141 cm |
| Breedte: | 9 cm |
| Hoogte: | 12 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Volume: | 15 cm³ |
| CO2e-footprint: | 49 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Garantie: | 24 maand |
| Inhoud verpakking: | 1 |
| Milieuverklaring: | Deels recycled |
| Model naam: | Lumocolor 319 |
| Schrijfbreedte: | 0.6 |
| Schrijfkleur: | Zwart |
| Soort Stift: | Viltstift |