Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 45
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 45 |
| Lengte: | 42 cm |
| Breedte: | 42 cm |
| Hoogte: | 66 cm |
| Gewicht: | 73 gr |
| Volume: | 116 cm³ |
| CO2e-footprint: | 1003 g |
| Commerciële kleurnaam: | Rood |
| Inhoud (Netto): | 20 ml |
| Inkt kleur: | Rood |
| Soort Inkt: | Viltstift inkt |