Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 63
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 63 |
| Lengte: | 133 cm |
| Breedte: | 202 cm |
| Hoogte: | 32 cm |
| Gewicht: | 72 gr |
| Volume: | 859 cm³ |
| Aantal vel: | 100 |
| CO2e-footprint: | 899 g |
| Commerciële kleurnaam: | Transparant |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | Visitekaartjes |
| Met Deksel: | Ja |
| Soort Kaartenopberging: | Kaartenbak |