Alternatieve producten
Gerelateerde producten
Externe voorraad: 3
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 3 |
| Lengte: | 207 cm |
| Breedte: | 130 cm |
| Hoogte: | 20 cm |
| Gewicht: | 234 gr |
| Volume: | 538 cm³ |
| CO2e-footprint: | 2934 g |
| Commerciële kleurnaam: | Bruin |
| Garantie: | 24 maand |
| Geschikt voor papierformaat: | Visitekaartjes |
| Soort showmap: | Visitekaart map |