Alternatieve producten
Gerelateerde producten
522335.webp)
Externe voorraad: 21
Levertijd: 1-3 werkdagen
Omschrijving
Specificaties
| Voorraad: | 21 |
| Lengte: | 308 cm |
| Breedte: | 161 cm |
| Hoogte: | 46 cm |
| Gewicht: | 438 gr |
| Volume: | 2281 cm³ |
| Aantal ringen: | 4 |
| CO2e-footprint: | 5867 g |
| Commerciële kleurnaam: | Zwart |
| Soort Opslag/Archivering: | Visitekaarten ringmap |